Prowadząca: Monika Gromek Mazurek

Język angielski

Mam na imię Monika. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Szczecińskim. Od 10 lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Największą radość i satysfakcję sprawia mi nauczanie dzieci. Na zajęciach języka angielskiego łączę elementy i techniki pochodzące z różnych metod nauczania języków obcych z wykorzystaniem autorskich pomocy dydaktycznych, gier, plakatów, kart i historyjek obrazkowych, materiałów multimedialnych, piosenek, pacynek. Kurs, który realizujemy, bazuje na podręczniku Cookie and Friends Starter, A and B (Oxford University Press). Został on wzbogacony o słownictwo i struktury gramatyczne z podręczników English Adventure, Incredible English oraz piosenki Super Simple Songs . Zajęcia mają na celu rozbudzenie w dzieciach zainteresowania językiem angielskim, motywacji do nauki i przeświadczenia, że nauka języka obcego to przede wszystkim wspaniała zabawa.