Język hiszpański

Cześć, Mam na imię Katiuska Malvacia. Pochodzę z Wenezueli. Jestem mężatką i mam piękną 6-cio letnią córkę. Ukończyłam Pedagogikę na Uniwersytecie w Wenezueli. Do Polski przeprowadziłam się 4 lata temu i od tego czasu nauczam j. hiszpańskiego w placówkach oświatowych i prywatnie. Języka hiszpańskiego uczyłam osoby w różnym wieku ale najbardziej lubię pracować z dziećmi. Pracując w otoczeniu dzieci i ucząc ich mojego języka, nauczanie jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą. Zawsze robię wszystko by moje lekcje były wesołe , interesujące i pełne nauki. Aktualnie pracuję w dwóch przedszkolach oraz w prywatnej szkole językowej.Jestem osobą wesołą, zabawną i towarzyską. Moje hobby to podróżowanie, taniec, oglądanie filmów i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.