O MNIE

Jestem psychologiem studia ukończyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W Domku Przedszkolaka pracuję jako wychowawca oraz terapeuta grupy Niebieskiej. Podyplomowo ukończyłam także studia Wczesnego Wspomagania Rozwoju. Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi w normie intelektualnej, jak również z zaburzeniami rozwoju, oraz trudnościami emocjonalnymi zdobywałam m.in. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Domu Dziecka oraz Szkole terapeutycznej. Cały czas rozwijam swoje zainteresowania związane z psychologią poprzez liczne kursy i szkolenia. Ukończyłam m.in. Terapię Ręki, Trening Umiejętności Społecznych oraz Metodę Dobrego Startu. W swojej pracy zawsze koncentruje się na tym, by znaleźć metodę pracy jak najbardziej przyjazną dziecku. Staram się, by moje zajęcia były kreatywne i przynosiły owocne efekty w pracy. Wierzę, że w każdym dziecku tkwi potencjał, który należy odpowiednio pobudzić do działania.