O MNIE

Mam na imię Ewelina. W Domku Przedszkolaka zajmuje stanowisko koordynatora zespołu psychologiczno - pedagogicznego oraz pedagoga specjalnego. Ukończyłam studia licencjackie o kierunku pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie i pedagogika wczesnoszkolna oraz studia magisterskie o kierunku rehabilitacja osób ze sprzężoną niepełnosprawnością na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ponadto swoją wiedzę i umiejętności doskonaliłam na licznych kursach, szkoleniach i konferencjach m.in. Terapia ręki, Makaton, Trening Zastępowania Agresji, Trening jedzenia, Bajkoterapia, Porozumienie Bez Przemocy (NVC), Tworzenie Indywidualnych Programów Terapeutycznych, Kształtowanie umiejętności społecznych dzieci z autyzmem, Zespołem Aspergera i ADHD, pedagogika zabawy, Rośnij z AAC. W swojej pracy terapeutycznej kieruje się indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Zależy mi na wszechstronnym rozwoju dziecka, usprawnianiu jego zaburzonych funkcji, ale także wspieraniu mocnych stron. Największą motywacją do pracy są choćby niewielkie postępy u moich podopiecznych.