ZAJĘCIA

Nasze Przedszkole oferuje bogaty program zajęć, które zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku, prowadzą je sprawdzeni instruktorzy, lektorzy i trenerzy - wysokiej klasy specjaliści w poszczególnych dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi.

Dzięki temu nasi podopieczni z dużym zapałem uczestniczą w dodatkowych zajęciach, odkrywając tym samym swoje talenty i pasje.

JĘZYK ANGIELSKI

Lekcje angielskiego mają na celu wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego poprzez zabawę, piosenki i rozmowy, co pomaga im w zdobywaniu podstawowych umiejętności komunikacyjnych.

RYTMIKA

Rytmika rozwija koordynację, wrażliwość muzyczną i umiejętność poruszania się do rytmu muzyki.

TANIEC

Nauka tańca jest doskonałą formą rozwijania ruchowych umiejętności i kreatywności u najmłodszych dzieci.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Gimnastyka korekcyjna ma na celu poprawę postawy i koordynacji ruchowej u dzieci oraz rozwijanie ich mięśni i umiejętności motorycznych.

LOGOPEDIA

Logopedia ma na celu wsparcie dzieci w rozwoju umiejętności komunikacyjnych i eliminację ewentualnych trudności mowy.

MUZYKOTERAPIA

Muzykoterapia może pomóc dzieciom rozwijać umiejętności społeczne, emocjonalne i poznawcze poprzez interakcję z muzyką i instrumentami muzycznymi.

TERAPIA PEDAGOGICZNA

Terapia pedagogiczna ma na celu wsparcie rozwoju dzieci, identyfikację i pomoc w radzeniu sobie z trudnościami oraz stymulowanie ich indywidualnych umiejętności i zdolności.

TERAPIA RĘKI

Terapia ręki jest skierowana na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji, równowagi i funkcjonalności dłoni u dzieci w wieku przedszkolnym.

FIFA START

FIFA Start to program zajęć ruchowych skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.