ZAJĘCIA

Nasze Przedszkole oferuje bogaty program zajęć, które zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku, prowadzą je sprawdzeni instruktorzy, lektorzy i trenerzy - wysokiej klasy specjaliści w poszczególnych dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi.

Dzięki temu nasi podopieczni z dużym zapałem uczestniczą w dodatkowych zajęciach, odkrywając tym samym swoje talenty i pasje.

JĘZYK ANGIELSKI

Materiały do kursu Diddi the Dragon i Polly the Collie obejmują 4 lata edukacji językowej na poziomie przedszkolnym.

RYTMIKA

Na zajęciach rytmiki głośno śpiewamy, uczymy się gry na prostych instrumentach oraz z radością tańczymy na naszej przedszkolnej scenie.

DOGOTERAPIA

Dogoterapia i fellinoterapia to metody pracy z dziećmi w ramach programu rehabilitacyjno – terapeutyczno, który wspomaga rozwój.

KUCHCIKOWO

Kuchcikowo – to zajęcia na których wkraczamy w świat smaków i zapachów. Z prostych składników przygotowujemy smaczne i zdrowe potrawy.

GROTA SOLNA

Pobyt w Grocie Solnej to nie tylko rozkosz dla zmysłów. Zjonizowane powietrze wypełniające grotę jest dziesięciokrotnie czystsze niż na zewnątrz, a klimat w niej panujący jest nasycony licznymi mikroelementami i pierwiastkami.

TANIEC

Jednym z najważniejszych aspektów tańca jest odzwierciedlenie bogatej rytmicznie muzyki, czego efektem są różne kroki, na podstawie których budowane są widowiskowe choreografie.

PANI KREDKA

Na warsztatach plastycznych czeka na dzieci przygoda z plastyką i twórcza zabawa. W tym roku tworzyć będziemy prace na małym i dużym formacie, zarówno jednowymiarowe jak i tzw. 3D

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Gimnastyka ogólnorozwojowa prowadzona jest w naszym przedszkolu dla wszystkich grup wiekowych,z uwzględnieniem dzieci wykazujących wady postawy oraz z obniżoną sprawnością fizyczną.

LOGOPEDA

Terapię logopedyczną realizuje firma ABAK Centrum Terapii Dziecięcej.

MUZYKOTERAPIA

Muzyka stwarza możliwości oddziaływania na człowieka jako na jedność ciała, umysłu i ducha.

BAJKOTERAPIA

Dzięki bajkom świat staje się dziecku bliższy, bardziej zrozumiały i osobiście przeżyty.

JĘZYK MIGANY

Zajęcia z języka miganego mają na celu rozpowszechnianie idei integracji społecznej.

TERAPIA SI

Integracja sensoryczna jest metodą bardzo interesującą i pochłaniającą aktywność dziecka.

TERAPIA PEDAGOGICZNA

Założeniem wychowania przedszkolnego dziecka jest stworzenie mu możliwie najkorzystniejszych warunków rozwoju.

RUCH ROZWIJAJĄCY

Metoda ta nawiązuje do niewerbalnego porozumiewania się jakim jest „język ciała i ruchu”.

TERAPIA RĘKI

Podczas zajęć dzieci wykonują liczne ćwiczenia, których nadrzędnym zadaniem jest usprawnianie motoryczne.

BALET

Przedszkolaki dzięki tej formie ćwiczeń, realizują naturalną potrzebę ruchu wieku dziecięcego.

FIFA START

FIFA Start to program zajęć ruchowych skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.

ROBOTYKA

Podczas zajęć dzieci wspólnie budują robota. Za każdym razem innego!

DZIECIĘCA MATEMATYKA

Zajęcia z Dziecięcej Matematyki odbywają się w każdej grupie przedszkolnej.