MARZENA K.

Mam na imię Marzena. W Domku Przedszkolaka jestem wychowawcą grupy Żółtej. Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym. Ukończyłam studia podyplomowe z Wczesnej Interwencji - Pomocy Dziecku i Rodzinie w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju, w tym z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz opieki nad małym dzieckiem. Swoją wiedzę na bieżąco poszerzam uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. Posiadam kompetencje w zakresie prowadzenia zajęć według programu „Ruch dla uczenia się” (Move Learn®). Ukończyłam szkolenie z metody Werbo-Tonalnej w terapii dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej, Logorytmiki, Terapii ręki i zaburzeń motoryki małej oraz komunikacji bez przemocy z wykorzystaniem metody NVC. Lubię trudne sytuacje, wyzwania i problemy - to one dają mi siłę i motywację. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, ponieważ robię to, co lubię. Staram się, aby każdy dzień dla moich podopiecznych był ciekawy oraz pełen różnorodnych zabaw, które wpływają na ich wszechstronny rozwój. Nie boję się życia. Czas wolny poświęcam na podróże, które są okazją do „naładowania baterii” i uczenia się tolerancji dla innych kultur. Kocham zwierzęta i staram się im pomagać.