O MNIE

Mam na imię Kasia. W Domku Przedszkolaka jestem wychowawcą Grupy Czerwonej. Ukończyłam studia o kierunku Przygotowanie Pedagogiczne oraz Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Warszawie. Swoją wiedzę poszerzam poprzez różne szkolenia i kursy. W Domku Przedszkolaka prowadzę zajęcia indywidualne z Terapii Ręki oraz grupowe zabawy słowno- ruchowe z Logorytmiki. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, lubię patrzeć jak się rozwijają i uczą czegoś nowego. Możliwość poznawania świata z nimi sprawia mi niesamowitą przyjemność. Codzienne postępy, każdy krok do przodu jeszcze bardziej mobilizuje mnie do dalszego działania. Uśmiech i uczucia, które okazują są najwspanialszą nagrodą za moja pracę.