O MNIE

Mam na imię Katarzyna. W Domku Przedszkolaka zajmuję stanowisko terapeuty pedagogicznego i wychowawcy w Grupie Fioletowej. Ukończyłam studia na kierunku : Oligofrenopedagogika – Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną z terapią pedagogiczną oraz Pracę socjalną. Staram się ciągle pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Aktualnie jestem w trakcie studiów na kierunku : Edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem i zespołem Aspergera. Ukończyłam również szkolenie : „Jak efektywnie pracować z dzieckiem z autyzmem w nurcie „Stosowanej Analizy Zachowania”. W pracy z dumą obserwuję codziennie, małe i duże postępy moich dzieci, w różnych dziedzinach, co jest dla mnie największą radością. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie i każde dziecko wnosi w moje życie coś nowego. Mam to szczęście, że mogę wykonywać pracę, która sprawia mi największą satysfakcję.