KAROLINA K.

Mam na imię Karolina. W Domku Przedszkolaka pracuje już 7 lat, w swojej karierze przygotowałam już dwie grupy do podjęcia nauki w szkole. Obecnie prowadzę grupę Niebieską. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo- wychowawczą oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika wieku dziecięcego w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Uzupełniłam swoje przygotowanie pedagogiczne uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach oraz konferencjach takich jak: metoda Dobrego Startu, dziecięca matematyka, porozumienie bez przemocy z wykorzystaniem metody NVC, I stopień Makaton, terapia ręki, praca z dzieckiem o szczególnych potrzebach edukacyjnych, emocje dziecka z Zespołem Aspergera oraz inne. Jako nauczyciel w pełni zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności roli, którą pełnię. Staram się być nie tylko nauczycielem, ale również przewodnikiem, który uwrażliwia dzieci na otaczający je świat. Jestem w pełni zaangażowana w powierzone obowiązki, a rozwój i uśmiech dziecka są dla mnie najwyższym dobrem.