KAROLINA C.

Mam na imię Karolina i jestem wychowawcą w grupie fioletowej. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas odbywania licznych praktyk zawodowych w przedszkolu i szkole oraz opiekując się prywatnie dziećmi. W ostatnim czasie ukończyłam kurs z logorytmiki i zamierzam nadal pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Jestem osobą odpowiedzialną i kochającą dzieci. W swojej pracy robię wszystko, aby moi podopieczni czuli się bezpieczni oraz żeby czas spędzany w przedszkolu wywoływał u nich tylko miłe wspomnienia. Uwielbiam patrzeć jak moi wychowankowie się rozwijają i dokonują postępów. Odkąd pamiętam praca z dziećmi była moim marzeniem i bardzo się cieszę, że to marzenie się urzeczywistniło.

„Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi” - Janusz Korczak.