JOANNA W.

Mam na imię Asia. W Domku Przedszkolaka jestem psychologiem i odpowiadam za Grupę Czerwoną. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia o specjalności wspieranie rozwoju i kształcenia, studia licencjackie na kierunku socjologia komunikacji i procesów społecznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Przygotowanie Pedagogiczne na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Obecnie jestem na Studiach Podyplomowych na kierunku Mediacje rodzinne i podstawy pomocy psychologicznej na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Chętnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. Ukończyłam m.in. szkolenie Terapii Ręki, animacji czasu wolnego dzieci i młodzieży, profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych. Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, Klubiku Integracyjnym, Fundacji Bullerbyn, Stowarzyszeniu Aslan, Towarzystwie Przyjaciół Dzieci oraz jako terapeuta w Stowarzyszeniu Opiekuńczym Nadzieja. Każdy dzień w pracy jest dla mnie możliwością uczenia się nowych rzeczy, ale także wykorzystywania już zdobytej wiedzy oraz dzielenia się nią z innymi. W mojej pracy stawiam na wspieranie rozwoju dzieci od małego. Ważne jest dla mnie aby maluchy już teraz dostrzegały w sobie swoje mocne strony, które będą ich motywować do pracy nad słabościami oraz do radzenia sobie z trudnościami życia dorosłego.