Liczebność Grupy

Każda grupa przedszkolna jest mała i kameralna, dzięki temu wychowawca może poznać możliwości rozwojowe dziecka i odpowiednio z nim pracować. Grupę prowadzi 2 wykwalifikowanych wychowawców-pedagogów.
Liczebność wychowanków dostosowana jest do wielkości sal, jednak nie przewyższa 12 osób.

Godziny otwarcia

Placówka czynna jest od 6:45 do 18:00 przez 12 miesięcy. Wyjątek stanowią dni ustawowo wolne od pracy oraz tydzień wakacyjny przeznaczony na prace remontowe. Wykaz tych dni stanowi załącznik do umowy. W sytuacjach awaryjnych istnieje możliwość zapewnienia dziecku opieki po godzinach pracy przedszkola, jednak takie sytuacje należy wcześniej zgłosić wychowawcy lub dyrektorowi placówki.

Wyżywienie

Posiłki w naszym przedszkolu przygotowywane są przez Firmę „DietBox Kids” specjalizującej się w zdrowym jedzeniu. Podawane dzieciom posiłki są oparte na dobrej jakości produktach, z częściowo ekologicznych i naturalnych upraw, bez konserwantów, alergenów, tłuszczy trans i białego cukru. Wybierane są sezonowe i rodzime produkty, pełnoziarniste mąki, kasze, ryż nierafinowany, dobrej jakości drób i mięso. Ciasta, bułeczki i wędliny pieczone są samodzielnie. Przyrządzane posiłki są proste i wartościowe zgodnie z piramidą żywienia, ale także w zgodzie z naturą.

Urodziny dziecka w przedszkolu

W przedszkolu istnieje możliwość zorganizowania imprezy urodzinowej dla dziecka.