Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu mają na celu poprawę postawy i koordynacji dzieci. Podczas tych zajęć dzieci uczą się różnych ćwiczeń, które wspierają rozwój ich mięśni oraz poprawiają ich równowagę i gibkość. Zajęcia są prowadzone w formie zabawy, co sprawia, że dzieci chętnie uczestniczą w nich i czerpią radość z aktywności fizycznej.

Rehabilitacja ruchowa / Fizjoterapia

Zajęcia rehabilitacji ruchowej oraz fizjoterapii w przedszkolu mają na celu wsparcie dzieci w rozwoju ich umiejętności motorycznych. Podczas tych zajęć prowadzone są różnorodne ćwiczenia, które pomagają dzieciom w poprawie równowagi, koordynacji ruchowej i siły mięśniowej. Terapeuci stosują różne metody i techniki, takie jak masaże, gimnastyka korekcyjna czy ćwiczenia z użyciem przyborów rehabilitacyjnych, aby zwiększyć sprawność ruchową dzieci i pomóc im radzić sobie z ewentualnymi problemami fizycznymi.