AGNIESZKA S.

Mam na imię Agnieszka. Jestem wychowawcą Grupy Fioletowej. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika resocjalizacyjna z modułem pedagogika opiekuńczo - wychowawcza oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna. Planuję rozpocząć studia podyplomowe na kierunku edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością umysłową i autyzmem oraz cały czas pogłębiać swoją wiedzę uczęszczajac na wszelkiego rodzaju szkolenia i kursy. Praca z dziećmi pozwala rozwijać moją pasję i sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Możliwość uczestniczenia w ich rozwoju powoduje, że cały czas pragnę pogłębiać swoją wiedzę. Najważniejsze jest dla mnie poznanie możliwości dziecka, a później indywidualne podejście do pracy z nim. W pracy z młodymi osobami najbardziej motywuje mnie ich szczery uśmiech i otwartość.